Jdi na obsah Jdi na menu
 


(více fotek dole)

Povolání: herečka 
Datum narození: 21. 9. 1983
Místo narození: Columbus, Ohio, USA
Znamení: Panna

Maggie Grace se pohybuje v herecké branži od roku 2000 a za tu dobu už má na kontě úctyhodnou řadu rolí. V roce 2004 si zahrála v seriálovém hitu z produkce televize ABC Lost. Grace debutovala v televizním filmu Vražda v Greenwich a později si zahrála v dalším snímku 12 Mile Road. Jako host se objevila mimo jiné v seriálech Oliver Beene, Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, Cold Case, Lyon’s Den a CSI: Miami.

V roce 2005 se objevila v roli Elizabeth Williams ve filmu režiséra Ruperta Wainwrighta Mlha, který vypráví o obyvatelích malého městečka jménem Antonio Bay, které terorizuje děsivá a nenávistná síla, jež se ukrývá ve smrtící husté mlze. Pod jejím závojem číhá hrůzyplné tajemství, které musí lidé z města odhalit dříve, než bude pozdě.

Maggie Grace, původně pojmenovaná jako Margaret Grace Denig, se narodila 21. září 1983 na malém městě Worthington v Ohiu. To má zhruba 14 tisíc obyvatel, což je na USA skutečně hodně malá ves. Už jako malá holka se začala zajímat o herectví. "Začala jsem v místním divadle. Četla jsem spoustu her, na skoro všechny do divadla chodila a už ve třinácti letech jsem chodila na konkurzy a snažila se do všech těch divadelních her dostat na pódium," říká o svých začátcích nádherná herečka. "Celý ten herecký svět jsem si zamilovala už jako malá holka."

Když se jí blížily osmnácté narozeniny, rozhodla se udělat něco pro splnění svých snů. Přestěhovala se do Los Angeles, mekky všech začínajících herců a přejmenovala se na Maggie Grace. Zajímavé umělecké jméno, překrásná postava a nádherná tvář jí měly zajistit rychlý úspěch. Ten ale přicházel velmi pomalu. Když neměla v čem hrát, přivydělávala si jako modelka. Agent jí dokázal sehnat pouze velmi nevýrazné role v televizních filmech nebo seriálech (Kriminálka Miami, Právo a pořádek, Odložené případy a další). V roce 2004 to ale konečně přišlo. J.J. Abrams hledal nějakou překrásnou herečku do role zatrpklé a rozmazlené fifleny Shannon v seriálu Ztraceni (Lost). Maggie Grace se zdála naprosto dokonalá a roli nakonec dostala

Přestěhovala se jako všichni herci ze seriálu na Havaj a žila si život mladé a vycházející hvězdy, kterou už v jejích 22 letech znají po celém světě. Hrát Shannon ale nebylo dvakrát jednoduché. "Lidé se se mnou odmítají bavit, protože si myslí, že jsem kráva," říká se smutným úsměvem Maggie. "Lidi tak nějak předpokládají, že jste úplně stejní jako postava, kterou v seriálu ztvárňujete." Že taková Maggie Grace není, to dokazuje už fakt, jak moc se dokázala spřátelit s ostatními herci. "Když jsem ze seriálu odcházela a stěhovala se pryč z Havaje, všichni byli hodně smutní. Zejména mí největší kamarádi, Naveen Andrews (Sayid) a Josh Holloway (Sawyer)."

Opomíjí ale zmínit i Iana Somerhaldera, který v seriálu hrál nevlastního bratra Shannon, Boona. S ním si padli do noty hned zpočátku. "Jsme velcí kamarádi," říká a vzpomíná i na natáčení jejich společných líbacích scén. "Když máte dát pusu kamarádovi, je to prostě strašně divný pocit. Tak jsme si z toho dělali legraci a vtípky. Před jednou takovou scénou jsem si nacpala do pusy cibuli a během našeho francouzáku mu jí vplivla do pusy. Málem se pozvracel a smíchy se mohl potrhat i režisér." Jak se ale říká, "kamarád taky rád" a Maggie Grace se do herce Iana Somerhaldera zakoukala poněkud víc. Podle řady bulvárních plátků spolu začali tajně chodit. S nikým o svém vztahu nemluví, před všemi se ho snaží tajit. Ale několikrát spolu byli spatřeni na romantických večeřích a zábavách, jak se drží za ruce a líbají. To dva kamarádi spolu obvykle nedělávají, že?

"Je to brutální," říká Naveen Andrews, představitel Sayida. "Když se tvůrci rozhodnou nějakou postavu z příběhu odstranit, neztrácí jí jen vaše postava v seriálu, ale i vy. Když spolu takhle dlouho natáčíte, strašně se sblížíte. Když odcházela Maggie Grace, skoro jsem to obrečel." I sama herečka to nejspíš oplakala. Teď nemůže zavadit o pořádnou roli. Zahrála si v nepovedeném hororu Mlha společně s další seriálovou hvězdou, Tomem Wellingem ze Smallvillu a teď se objeví jako dcera Liama Neesona ve snímku Taken. Kam jí osud zavede dál, na to si musíme počkat.

Filmografie
2001 – Rachel´s Room
2002 – Shop Club
2002 – Murder in Greenwich
2004 – Creature Unknown
2004 – Oliver Beene
2005 – The Fog (Mlha)
2008 - Taken (Taken)

Snad to bude dál než ve Ztracených.


Obrazek
 
 Obrazek
 

 

Obrazekhttp://www.celebskin.net/skin/maggie-grace/maggie-grace-16.jpg 

Obrazek
ObrazekObrazek
  
 

Obrazek
http://www.mrnudes.com/001/maggie-grace/maggie-grace_19.jpg

Obrazek

 ObrazekObrazek
http://www.celebskin.net/skin/maggie-grace/maggie-grace-08.jpgObrazekObrazek
Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky .:: TV ::.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Proste super

(Anonim, 26. 9. 2008 18:41)

Je fakt hezká, ty její fotky jsou prostě super. Škoda že v lost musela tak brzo skončit. Rád bych jí tam viděl ještě teď.