Jdi na obsah Jdi na menu
 Standardní skiny pro CS 1.6 & CS:S


Teroristé

Phoenix Connexion

CS 1.6CS: Source

Fakta:

Tento skin určitě zvolte ve světlých mapách. Hodí se do map typu fy_iceworld, ale určitě neuděláte chybu pokud ho zvolíte u map typu de_aztec. Skin není úplně bilý, proto se může hodit i sem.

Artic Avangers

CS 1.6CS: Source

Fakta:

Tento skin zas tak často nevídám, ale zvolte ho v mapách s bílými texturami a ve světlých mapách. Nejvýhodnější je určitě u map typu fy_iceworld. Do taktických map typu de_dust, de_aztec apod. ho určitě nevolte jako ten hlavní.

Guerilla Warfare

CS 1.6CS: Source

Fakta:

Výborný skin do mapy de_inferno a map jí podobné. Ale hodí se i do ostatních, ovšem v každé mapě se najde místo, kde je hodně viditelný, proto je pouze na Vás, kdy si tento skin zvolíte...

L337 Krew

CS 1.6CS: Source

Fakta:

Nejpoužívanější skin v mapách s texturami podobné de_dust. S okolím pak úplně splynete a často se stane, že Vás soupeř na první pohled neuvidí. Určitě tento skin zvolte v mapách de_dust, de_dust2 a jim podobné!

Protiteroristé

Seal Team

CS 1.6CS: Source

Fakta:

Jeden z mála skinů, který je viditelně odlišný od ostatních. Tento skin si určitě zvolte v mapách s texturami podobné v de_aztec! Dokonale splynete s okolím a Váš soupeř Vás může nejednou přehlédnout...

GSG 9

CS 1.6CS: Source

Fakta:

U CT jsou skiny poměrně stejné (až na Seal Team). A proto nemáte ani tak na výběr jako to je u teroristů. Záleží na Vás, kdy a kde si tento skin zvolíte...

SAS

CS 1.6CS: Source

Fakta:

Zde bych dodal to samé jako u GSG 9 skinu. Snad jen díky přilbě je více vhodný do tmavých map. Opět záleží na Vás...

GIGN

CS 1.6CS: Source

Fakta:

Opět záleží na Vás jestli zvolíte tento skin či jiný.

Ostatní

Rukojmí

CS 1.6CS: Source

Fakta:

Pouze v mapách cs_. Úkolem proti-teroristů je zachránit v časovém limitu. Vždy stejní a na stejném místě. Na turnajích ani ligác se tyto mapy nehrají kvůli nevyrovnanosti stran a špatné inteligenci rukojmích.


Mezi další patří ještě postava VIP, která je pouze (prozatím) v CS 1.6 v as_ mapách. Úkolem proti-teroristů je tuto postavu dopravit do záchranné zóny. Postava má pouze jednu zbraň a to USP zbraň s minimálním počtem nábojů a vestu s 200%. Teroristé naopak musí zabránit se této postavě do zóny dostat.


 

Náhledy fotografií ze složky counter-strike

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář